Posted on: 24 sierpnia, 2022 Posted by: admin Comments: 0

Szukasz nowego sufitu do swojego salonu? Standardowo można pomyśleć o suficie z płyt gipsowo-kartonowych lub drewnianym, ale także o napiętym suficie napinanym.

Odkryj zalety sufitu napinanego z poliestru lub PCV w tym artykule.

Szybka i czysta instalacja

Dlaczego ludzie wybierają sufity napinane? Nasze sufity napinane zapewniają elegancki i nowoczesny wygląd. Dzięki naszym sufitom można umieścić nowy sufit bez zbytniego zabrudzenia, ponieważ nie ma potrzeby szlifowania ani malowania. Wszystkie meble mogą pozostać w pokoju, co również ułatwia. Ciekawą ofertę znajdziesz na stronie dekodps.pl.

Oświetlenie atmosferyczne
Umieszczenie oświetlenia w suficie napinanym jest łatwe. W przypadku oświetlenia sufitowego możesz wybierać spośród wszystkich rodzajów oświetlenia, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na spoty wpuszczane, żyrandole czy taśmy LED, możliwości są nieograniczone, więcej informacji znajdziesz na stronie https://infolista.pl/remont/sufit-napinany/. Możemy również wbudować i zbudować głośniki i czujniki dymu, a także sami zamontować markizy i projektor.

Luźne kable zawieszamy za sufitem napinanym za sufitem podwieszanym i chowamy je tak, aby były niewidoczne, ale nadal są dostępne za sufitem napinanym, ponieważ sufit napinany można demontować i ponownie montować.

Akustyczny sufit napinany

Masz słabą jakość dźwięku w swoim mieszkaniu? Dzięki sufitowi napinanemu możemy poprawić jakość dźwięku w Twoim pomieszczeniu, stosując sufit akustyczny. Nasza ściereczka posiada mikroperforację, która zapewnia pochłanianie dźwięków w pomieszczeniu przez ścierkę sufitową. Po zamontowaniu naszego sufitu akustycznego komfort akustyczny w Twoim salonie jest w pełni zoptymalizowany i możesz znów spokojnie ze sobą rozmawiać.

Sufit napinany w salonie

Łatwy montaż i konserwacja sufitu napinanego
Chcesz zamontować nowy sufit podwieszany? Wtedy nie musisz już wybijać starego sufitu za pomocą sufitu napinanego, możemy po prostu zamontować sufit napinany pod starym istniejącym sufitem bez żadnych prac niszczących. Co więcej, instalacja trwa zwykle tylko jeden dzień. Sufit napinany w Twoim salonie jest szybki i łatwy w montażu. Dzięki temu nie odczujesz żadnych wad prac, które są prowadzone podczas instalacji. Nawet po zainstalowaniu sufitu napinanego zauważysz, że konserwacja sufitu napinanego jest również minimalna, zalecamy czyszczenie sufitu napinanego co 4 do 5 lat, zarówno sufity napinane z PVC, jak i poliestru można prać.

Sufit napinany pasuje do każdego stylu wnętrza
Każde wnętrze jest inne, dlatego każdy sufit ma inne wykończenie. Podczas renowacji sufitu, chcesz wybrać wykończenie sufitu, które pasuje do stylu Twojego domu, chcesz mieć możliwość wyboru koloru sufitu, a także wyglądu/struktury, a także czy chcesz uzyskać delikatne lub mięczakowe wykończenie obwód sufitu, sufit powinien również na to pozwalać. To wszystko jest również możliwe w przypadku obu rodzajów sufitów napinanych, przy naszych sufitach napinanych mamy do wyboru ponad 30 kolorów, możesz wybrać wiele wykończeń krawędzi, takich jak widoczne i niewidoczne profile, a także możesz zdecydować się na pasujący mięczak, taki jak mięczak firmy ORAC, można go z łatwością stosować razem z sufitem napinanym.

Leave a Comment